Yeni Güncelleme: Yetkinlikler ve Müzik Türleri Artık Profilde!

13.4.2024

Uygulamamızın heyecan verici 1.1.2 sürümü yayınlandı! Bu yeni güncelleme, üyelerimizin profil ekranlarında yetkinliklerini ve sevdikleri müzik türlerini gösterebilmelerine olanak sağlıyor. Artık diğer üyeler profilinizi ziyaret ettiğinde, sizinle aynı müzik zevkine sahip olup olmadıklarını veya hangi enstrümanda uzman olduğunuzu anında görebilirler.

Yetkinliklerinizi ve Müzik Türlerinizi Gösterin

Bu yeni güncellemeyle, artık profilinize üç adede kadar yetkinlik ve müzik türü ekleyebilirsiniz. Böylece tüm üyeler verdiğiniz ekipman satış ya da sosyal ilanlardan profilinizi ziyaret ettiğinde, tercih ettiğiniz ana müzik türünüzü ve diğer sevdiğiniz türleri, ayrıca uzman olduğunuz ana enstrümanı veya yetkinliklerini görebilecekler. Daha önce Spotify, YouTube, Instagram gibi platformlardaki linklerinizi paylaştığınız alanın hemen üzerine eklenen yeni alanla birlikte artık tam bir müzisyen profili oluşturmanız mümkün.

Öne Çıkan Tercihler ve Yetkinlikler

Profil ayarlarına girdiğinizde, etiket bulutundan seçeceğiniz ilk müzik türü ya da yetkinlik, sizin öne çıkan tercihiniz ya da yetkinliğiniz olarak belirleniyor. Bu öne çıkan tercih ya da yetkinlik, etiketin sağ üst köşesinde yıldızla işaretlenerek gösteriliyor. Bu özellik sayesinde, diğer üyelerin sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Kendinizi Anlatmak Artık Daha Kolay

Bu güncelleme ile artık ilan detaylarında yetkinlik ve müzik türlerinizi her seferinde yazmak zorunda kalmayacaksınız. Bunun yerine, bu bilgileri profilinize ekleyebilir ve diğer üyelerin sizi ve tercihlerinizi daha iyi anlamasını sağlayabilirsiniz.

Bu güncelleme ile Garaj olarak insanları ilgi alanları bağlamında buluşturduğumuz, herkesin hayalini gerçekleştirebildiği, ekipmanlarını doğru insanlara ulaştırabildiği mobil platform vizyonumuza bir adım daha yaklaştık. Takipte kalın. 🤘

Beyaz Garaj logosu
0 850 309 5501
bekci@garaj.org
Tüm hakları saklıdır Garaj Bilgi Teknolojileri 2023