Neo Skola x Garaj - Garaj Üyelerine Özel Ücretsiz Neo Skola Culture Üyeliği

1.10.2023

Garaj üyeleri için, alanında en iyilerin eğitimlerini sunan Neo Skola platformuyla yaptığımız iş birliği sayesinde, bugün tanıtımını yapacağımız müzisyenlik eğitimi gibi müthiş içeriklere ücretsiz ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Profil ekranından arkadaşınızla davet kodu paylaşmak ve arkadaşnızın bu kodla Garaj’a üye olduğundan emin olmak. E-posta adresinize gelecek ücretsiz promosyon kodu ile aşağıdaki eğitimin de içinde olduğu Neo Skola Culture üyeliğine 3 ay ücretsiz, kredi kartı girmeksizin erişim hakkınız olacak.

Neo Skola Culture abonelik paketine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Size bu yazıda Garajcıların ilgisini çekeceğiniz düşündüğümüz bir eğitimi tanıtmak istiyoruz.

Neo Skola’da Türkiye’nin en iyi Bas gitaristlerinden müzisyen Alp Ersönmez “Grup Kültürü ve Müzisyenlik” başlıklı müthiş bir eğitim veriyor. Ersönmez’e göre, müzisyenlik yalnızca yetenekle ulaşılıp sürdürülebilecek bir iş değil. İyi bir müzisyen olmak için aynı zamanda çalışmak ve nasıl çalışılacağını da bilmek gerekir. ‘Nasıl iyi bir müzisyen olunur?” ve “İyi bir müzik grubu nasıl kurulur?” sorularının cevaplarını, İlhan Erşahin’den Nil Karaibrahimgil’e, Aydın Esen’den Tarkan’a, dünyanın en iyi müzisyenleriyle, sayısız konser ve albüm yapan Alp Ersönmez’den öğrenin.

Alp Ersönmez ile Grup Kültürü ve Müzisyenlik Eğitimi, müziğe yeni başlayanlar ve müzikte grup kültürünün nasıl oluşturulacağını profesyonel bir müzisyenden öğrenmek isteyenler için temel bilgiler sunuyor. Okul hayatında öğrendikleri ile uzun yıllar birlikte çalıştığı müzisyenler ve kendi tecrübelerinden süzdüğü bilgiler ışığında on beş farklı bölümden oluşan bir içerik hazırlayan Ersönmez, bir müzisyenin nasıl çalışması gerektiğinden grup üyesi olmanın getirdiği sorumluluklara, başarılı grupların sırlarından davul çalmanın inceliklerine müzikle ilgilenen herkes için önemli dersler veriyor.

Gelin eğitimin içeriğine başlıklarla göz atalım. Eğitim 3 bölümden oluşuyor. İlk bölüm daha çok müzisyenlik üzerine ve başlıklar şu şekilde:

1. Yetenek mi Çalışma mı?

2. Müzisyenler Nasıl Çalışmalıdır?

3. Armoni ve Beste Yapmak

4. Davulculara Tavsiyeler

Eğitimde ikinci bölümde ise grup olma konusu işleniyor.

1. Nasıl İyi Grup Olunur?

2. Uyum ve İş Bölümü

3. Ego Konusu ve Weather Report Örnegi

4. Farklı Müzisyenlerle Çalışmak

Son bölümde ise Ersönmez bas gitaristler için özel bir içerik sunuyor:

5. Bas Gitar Üzerine

6. Müzikte Groove'un Önemi

7. Bir Grup Kurarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Neo Skola Culture üyeliğine 3 ay ücretsiz sahip olmak için bir arkadaşınızı şimdi Garaj’a davet edin!

Beyaz Garaj logosu
0 850 309 5501
bekci@garaj.org
Tüm hakları saklıdır Garaj Bilgi Teknolojileri 2023