Müzisyene Yılbaşı Hediye Fikirleri: Bir Müzisyene Aldığınızda Mutlu Olacağı 11 Ekipman

6.12.2023

1. Fender Stratocaster Mexico

Eğer yılbaşında birine gitar almayı düşünüyorsanız işte size gözümüz kapalı önerebileceğimiz bir seçenek. Elektro gitarların en klasiği bu Fender Start, Fender’e ya da Startocaster modeline geçmek isteyenler için müthiş bir ürün. Henüz folyoları üzerinde ve sıfır ayarında bu gitarı, sıfırdan çok daha uygun bir fiyata alabilirsiniz.

Garaj Mobil’de satışta: 22.000 TL

İlanı inceleyin.


2. Fulltone GT-500 Booster/OD Distortion Pedal

İşte her rock gitaristini mutlu edebilecek bir pedal. Fulltone GT-500 Booster/OD Distortion, gitaristler için tasarlanmış nefis bir efekt pedaldır. Bu pedalı diğer dist/booster pedallarından ayıran en önemli şey, pedalın ortasında bulunan mini switch ile dist/boost ve bosst/dist arasındageçiş imkanı sunması.

Garaj Mobil’de satışta: 4.000 TL

İlanı inceleyin.


3. Mooer Shimverb

Gitarist eşiniz, sevgiliniz, arkadaşınızın sürekli internette pedalları incelediğini görüyorsunuz. Eğer bir reverb pedalı yoksa (Genelde üzerlerinde reverb yazar) Mooer Shimverb, ona alabileceğiniz kompakt bir reverb pedalıdır. Kullanımı kolay ve taşınabilirdir, gitar performansına derinlik ve ambiyans katmak için bütçe dostu ideal bir seçenektir.

Garaj Mobil’de satışta: 800 TL

İlanı inceleyin.


4. Marshall Mini Cep Amfi

Telefondan biraz daha büyük olan (görsel sizi yanıltmasın) bu minik şey, evde amfisi bulunmayan herhangi bir gitaristi mutlu eder.

Garaj Mobil’de satışta: 2.100 TL

İlanı inceleyin.


5. Rode NT-1000 Stüdyo Kayıt Mikrofonu

Vokal kaydı dendiğinde akla gelen ilk ve en iyi seçeneklerden Rode NT-100, evde kayıt stüdyosu kuranlar, stüdyo sahipleri ve vokalistler için çok iyi bir hediye seçeneği olabilir.

Garaj Mobil’de satışta: 8.500 TL

İlanı inceleyin.6. Harley Benton GS-Travel-E Mahogany Akustik Gitar

Harley Benton, Thomann'ın ünlü gitarların benzerlerini ürettiği markasıdır. Akustik çalan ve travel gitar sahibi olmak isteyenler için çok iyi bir hediye seçeneği.

Garaj Mobil’de satışta: 6.800 TL

İlanı inceleyin.7. Steinberg UR22 MKII Ses Kartı Seti

Yine ev stüdyoları için mükemmel bir fiyat/performans önerisi. Teknik ve kozmetik olarak ilk günkü gibi olan bu tertemiz ses kartı, 2 girişli ve iki girişi de hem line hem de XLR olarak kullanılabilir. Kısaca evde stüdyo hayalleri peşinde koşanlar için iyi bir seçenek.

Garaj Mobil’de satışta: 6.699 TL

İlanı inceleyin.


8. ROLAND XPS-30

Eğer hediye baktığınız kişi tek başına performans sergileyen ya da şarkıcı/söz yazarıysa, bu cihaz ekstra ekipman taşıma zahmetine girmeden harika sesler elde edilmesini sağlayan bir mikrofon girişine sahiptir. Ayrıca, son zamanlarda müzikte sıkça duyulan ve “auto-tune” olarak adlandırılan "kademe atlamalı" elektronik vokal efekti bulunmaktadır.

Garaj Mobil’de satışta: 26.500 TL

İlanı inceleyin.


9. ROLI Seaboard Block

Bu tatlı cihaz çok yönlü bir klavye ve müzik yapmak isteyenler için yenilikçi bir MIDI klavye deneyimi sunuyor. Cihaz geleneksel klavyelerden farklı olarak çoklu dokunma teknolojisiyle donatılmıştır. Bu sayede kullanıcılar, tuşlara basmanın yanı sıra tuşları yukarı-aşağı veya sağa-sola kaydırarak farklı tonlar ve efektler elde edebilir. Bize sorarsanız bu aleti kime alsanız mutlu olur.

Garaj Mobil’de satışta: 8.000 TL

İlanı inceleyin.


10. Squier Bullet Strat & Fender Champion 20 Amfi

Gitara yeni başlamayı düşünen birine gitar almayı düşünüyorsunuz. Daha fazla bakmanıza gerek yok. Uygun fiyatlı çok temiz bu gitar ve amfiyi düşünebilirsiniz, kesinlikle iyi bir set olacaktır.

Garaj Mobil’de satışta: 11.500 TL

İlanı inceleyin.


11. Samsun Cymbals Heritage Line 12" Splash

Harika bir tona sahip bu cymbal, bir davulcuyu kesinlikle mutlu eder. Çünkü bir zil daha, neden olmasın?

Garaj Mobil’de satışta: 2.100 TL

İlanı inceleyin.


Beyaz Garaj logosu
0 850 309 5501
bekci@garaj.org
Tüm hakları saklıdır Garaj Bilgi Teknolojileri 2023