Garaj Mobil 1.0.6 Sürümüne, Yeni Sosyal Özellikler Eklendi!

1.12.2023

Sosyal İkonlarla Görünürlüğünüzü Artırın

Garaj Mobil’de yaptığımız son güncellemeyle, profilinize sosyal hesaplarınızı ikonlar halinde ekleyebilme özelliğini üyelerimizin kullanımına sunuyoruz. Şu anda profilinize Instagram, Spotify ve YouTube hesaplarınızı ekleyebilirsiniz. Hesapları eklediğiniz anda, sosyal medya hesaplarınız ikonlarıyla birlikte tıklanabilir olarak profil ekranınızda görünür olacak. Profilinizi ziyaret eden diğer kullanıcılar hesaplarınıza tıklayarak sizi farklı mecralarda da takibe alabilecekler.


Hesaplarınızı eklemek için:

  1. Profil ekranına gidin.
  2. Ekranın sağ üstünden çark şeklindeki ayarlar menüsüne basın.
  3. Instagram ve Youtube için sadece hesap isminizi yazın.
  4. Spotify hesabınızı eklemek için ise hesabınızın tüm linkini girmelisiniz. Spotify’a tarayıcıdan girdiğinizde adres çubuğundaki URL’yi olduğu gibi kopyalayın ve profildeki ilgili kutuya yapıştırın.


Yeni sürümü hemen indirin.

Sosyal İlanlarda Tıklanabilir Sosyal Hesaplar

Artık profilinize eklediğiniz sosyal medya hesapları, bir ilan verdiğinizde diğer kullanıcılar tarafından kolayca görülebilir olacak. Böylece ilanların içinde ayrıca instagram hesabınızı ya da spotify adresinizi belirtmenize gerek kalmıyor. Üyelerimizin birbirini keşfetmeleri ve bağlantı kurmalarını kolaylaşıyor.

Gelecek Güncellemeler

Gelecek sürümlerde, profil ekranını ve sosyal etkileşimleri artırıcı özellikleri daha da geliştirmeyi planlıyoruz. İyileştirmeler ve güncellemeler hakkında daha fazla detay için takipte kalın. Geri bildirimler için bize her zaman bekci@garaj.org adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki linklerden bizi de sosyal medyada takibe alın.

Beyaz Garaj logosu
0 850 309 5501
bekci@garaj.org
Tüm hakları saklıdır Garaj Bilgi Teknolojileri 2023